Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ile trzeba zapłacić za grzyby na miejskim targowisku?

Grzybobranie może być sposobem na przyjemne spędzenie czasu w lesie, ale może także przynieść konkretny zysk. Ceny grzybów jednak różnią się w zależności od rodzaju regionu. Nasz fotoreporter wybrał się we wtorek na kołobrzeskie targowisko. Osób sprzedających leśne przysmaki nie brakowało. Na rynku za kilogram prawdziwków i kurek, sprzedawcy życzyli sobie, aż 80 złotych. W nieco niższej cenie były najczęściej spotykane w naszych lasach podgrzybki — kosztowały 40 złotych za kilogram. Ceny te są nieco wyższe niż w roku ubiegłym. Nie wszyscy mogą i mają się jak wybrać do lasu. Dlatego można grzyby zakupić chociażby na straganach. W podkołobrzeskich lasach grzybów nie brakuje. Popularne miejsca jak lasy w Podczelu, Charzynie, Rymaniu czy w powiecie białogardzkim - w Podborsku, oblegane są już od godzin porannych.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama