Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wyłączono podświetlenie bazyliki, okradli ją już trzy razy

Samorządowcy wprowadzają oszczędności wynikające z oczekiwań rządu Mateusza Morawieckiego, polegających na 10-procentowym obniżeniu energochłonności gmin, powiatów i województw. Gasną więc uliczne latarnie i wygaszane są iluminacje zabytków. Już wcześniej zwracano uwagę, że odbije się to na bezpieczeństwie. Trudno powiedzieć, czy to akurat przyciągnęło złodzieja do kołobrzeskiej bazyliki, czy też była to rosnąca cena miedzi. Jak udało nam się ustalić, najcenniejszy kołobrzeski zabytek w w ostatnich dniach okradziono już trzy razy. Ukradziono żeliwną rurę spustową i dwie miedziane rynny. Straty to kilka tysięcy złotych. Sprawę wyjaśnia kołobrzeska policja, a elementy metalowe tymczasowo zastąpiono plastikowymi.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama