Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Opiekunki zatrzymały autobus z dziećmi, kierowca zasłabł

We wtorek około godziny 15:40 służby ratunkowe otrzymały alarmujący telefon od opiekunek dzieci, które wracały autobusem szkolnym ze szkoły podstawowej w Rymaniu. Opiekunki poinformowały, że kierowca stracił przytomność za kierownicą. Czując, że coś jest nie tak, kierowca zaczął hamować, ale nie miał już na to siły. Opiekunki szybko ruszyły do pomocy i zatrzymały autobus.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Strażacy ochotnicy ze Starnina i Rymania oraz zespół ratownictwa medycznego stacjonujący na co dzień w Rymaniu przybyli jednocześnie. Na miejscu zjawił się także patrol policji. Strażacy zabezpieczyli mężczyznę i przekazali go ratownikom medycznym, którzy przetransportowali go do szpitala w Gryficach.

Dzieciom nic się nie stało. Podstawiono drugi autobus, który odwiózł je do domów.

fot. OSP Rymań

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama