Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

5-latek pod opieką kompletnie pijanej matki i konkubenta

Dzisiejszą akcję na dworcu kołobrzescy policjanci zapamiętają na długo. Zostali oni wezwani przez osoby przebywające w holu dworca PKP w Kołobrzegu. Chodziło o głośno zachowującą się parę, która pod opieką miała 5 - letniego chłopca. Pasażerowie sugerowali policjantom, że są oni pod wpływem alkoholu. Jak powiedziała naszej redakcji rzecznik kołobrzeskiej policji sierż.szt. Karolina Seemann - policjanci po przybyciu na miejsce zastali 44 - letnią kobietę, matkę chłopca oraz 45 letniego konkubenta, wraz z 5 latkiem. Przebadano alkomatem zarówno kobietę oraz mężczyznę. U matki dziecka alkomat wykazał ponad 4 promile, u mężczyzny ponad 2. Jak mówili chcieli wracać pociągiem do domu. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego. Przebadano dziecko.

Policjanci przewieźli dziecko do kołobrzeskiego pogotowia opiekuńczego. O dalszym losie matki zadecyduje sąd.

foto archiwum

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama