Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na drodze nr 163 dachowało BMW

Na drodze wojewódzkiej nr 163, pomiędzy Dygowem a Wrzosowem (przy zjeździe na Miechęcino) doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd marki BMW wypadł z drogi i dachował. Jak wynika ze wstępnych informacji, nikomu nic się nie stało. Na miejscu działają ratownicy.

Jak wynika z naszych ustaleń, auto zostało wypożyczone. Prowadząca je kobieta złapała pobocze, co było konsekwencją wyrzucenia jej na lewą stronę drogi, wypadnięcia pojazdu z szosy i obrócenia go o 180 stopni. Pani miała dużo szczęścia. Zarówno ona jak i jej 5-letni syn i 11-letnia córka wyszli z dachowania niemal bez szwanku. Kierująca BMW została ukarana mandatem.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu - wahadło.

Fot. OSP Dygowo

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama