Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Samochód potrącił dziewczynkę na ścieżce rowerowej

W poniedziałek pisaliśmy o potrąceniu rowerzysty przy ul. 6 Dywizji Piechoty (przeczytaj). Nasz czytelnik nadesłał nam natomiast zdjęcia ze zdarzenia niedzielnego na ścieżce rowerowej przy ul. Trzebiatowskiej (okolice jednego z marketów). Na teren parkingu wjeżdżał kierujący pojazdem osobowym. Podczas wykonywania manewru nie zauważył jadącej dziewczynki. Na miejscu pojawiła się załoga pogotowia, a dziecko przewieziono na badania do Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Na szczęście, dziewczynce nic się nie stało. Nasz czytelnik wskazuje, że obserwację ścieżki rowerowej w tym miejscu, w obie strony, utrudniają rosnące drzewa. Bez względu na wszystko, skręcający kierowca musi upewnić się, że wjeżdżając na parking ma wolną drogę na przebiegającej w tym miejscu ścieżce rowerowej, gdyż jadący z określoną prędkością rowerzysta również nie widzi, że poruszający się szybciej samochód, zamierza zrealizować manewr skrętu w prawo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama