Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W niedzielę, tuż przed godziną 23, wybuchł pożar w zakładzie przetwórczym "Super Fish" w Kukinii. Płonął olej w jednym z magazynów obok zbiornika z amoniakiem.


Na miejsce jako pierwsi przybyła Ochotnicza Straż Pożarna z Ustronia Morskiego i Dygowa. Za chwilę przybyli strażacy z Kołobrzegu. Okazało się, że płoną spore ilości oleju spożywczego. Natychmiast ściągnięto posiłki. Na miejsce dojechał podnośnik, z którego prowadzono akcję gaśniczą do późnych godzin nocnych.

Dodatkową linię natarcia ułożyli strażacy ochotnicy. Niezbędne było schładzanie oleju. Istniało niebezpieczeństwo rozszczelnienia instalacji z amoniakiem. Strażacy nie mogli do tego dopuścić, gdyż spowodowałoby to skażenie całej okolicy z Ustroniem Morskim włącznie. Trwa ustalanie, co było przyczyną tak gwałtownego pożaru. Na terenie zakładu na szczęście nikt nie ucierpiał.

Fot. Michał Świderski, MK

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama