Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tytułowe pytanie zadają sobie nasi Czytelnicy. W sprawie nowej ścieżki rowerowej w Parku Nadmorskim dostaliśmy wiele telefonów i e-maili.


O ścieżce w parku wzdłuż ulicy Rodziewiczówny już pisaliśmy. Wówczas interweniowaliśmy w związku ze skargami Czytelników, że ścieżka jest słabo oznakowana (przeczytaj). Poinformowaliśmy o tym problemie urzędników. Ci rzeczywiście uwagi rowerzystów wzięli sobie do serca. W efekcie, wykonawca oznakował nową ścieżkę. I to jak!

Nasi Czytelnicy przysłali nam kilka zdjęć zrobionych telefonem komórkowym podczas weekendowych przejażdżek. Teraz jadąc ulicą Rodziewiczówny rzeczywiście wiadomo, że równolegle do niej biegnie ścieżka rowerowa. Jest oznakowana bardzo dobrze. Jest jeden problem: znak mówiący o tym, że gdzieś tam jest ścieżka rowerowa jest poprzedzany znakiem zakazu ruchu rowerów. Nasi Czytelnicy pytają więc, jak mają do tej ścieżki dojechać. Okazuje się bowiem, że ścieżka ma jeden wjazd i jeden wyjazd, a na całym niemal jej odcinku przy wszystkich wjazdach stoi magiczny znak: zakaz ruchu rowerów. Ścieżka ma być symbolicznie otwarta w poniedziałek po południu. Może do tego czasu prezydent miasta rozwiąże ten komunikacyjny paradoks?

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama