Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Grzyb na ścianach, odpadające tynki i farba z okien, brud i graffiti. Tak wygląda punkt informacji turystycznej przy dworcu. Remont będzie ... po sezonie.


Bardzo często to jedno z pierwszych miejsc, jakie odwiedzają turyści przybyli do Kołobrzegu koleją lub autobusem. Przychodzą i pytają o wszystko: o imprezy, noclegi, godziny odjazdy autobusów, itd., itp. Turyści, bo o nich mowa, wchodząc do punktu IT przy ul. Dworcowej naprzeciw dworca PKP, mogą mieć wrażenie, że niedawna nasze miasto nawiedziła powódź, albo są w Pcimiu Dolnym. Tynk odpada, jest grzyb, w kratach walają się śmieci.

- To skandal, żeby tak reprezentacyjny obiekt jak punkt informacji wyglądał tak obskurnie - krytykuje wygląd punktu IT radny niezależny Andrzej Mielnik. - Ja bym się wstydził przyjąć w tym kogokolwiek. Tyle się już mówiło o remoncie tego budynku i ciągle nic. Jak to miejsce ma odzwierciedlać naszą pozycję czy dbałość o turystów. Czy tak trudno było wyremontować to przed sezonem?

- Obiekt do piątku będzie pomalowany - mówi Mara Ostapiec, p.o. dyrektora Centrum Promocji i Informacji Turystycznej. - Kończymy przygotowanie przetargu, remont kapitalny przeprowadzimy po sezonie.

O środki na remont punktu IT przy dworcu PKP zabiegała komisja rewizyjna. W ubiegłym roku środków na ten cel zabrakło. W tym roku remont będzie, szkoda tylko, że nie przed sezonem.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama