Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W środę po godzinie 22 kobieta kierująca oplem jadąc ulicą Bogusława X uderzyła w stojące na parkingu samochody. Uratowały ją poduszki powietrzne.


Kobieta jechała oplem w kierunku ul. św. Jerzego. Z niewiadomych przyczyn przy żłobku straciła panowanie nad samochodem i z dużą prędkością uderzyła w zaparkowane na osiedlowym parkingu samochody. Z obrażaniami do Szpitala Regionalnego zabrało ją pogotowie ratunkowe. Nikt inny nie ucierpiał. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobietę wyrzuciło na progu zwalniającym.

Przybyli na miejsce policjanci zamknęli ulicę. Okazało się, że ucierpiało 5 innych aut, w tym 2 poważnie. Strażacy musieli sobie poradzić z wydobywającą się z uszkodzonych zbiorników benzyną. Na ulicę wysypano sorbent, a paliwo zbierano do metalowej wanienki. Zdaniem strażaków, w całej sytuacji było dużo szczęścia. Wystarczyło niewiele, aby w momencie silnego uderzenia doszło do eksplozji lub pożaru.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama