Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Uczennice Ekonoma w europejskim konkursie

Uczennice klasy III Technikum Ekonomicznego: Justyna Kędziora, Agata Frączak, Maria Sobczak, jako zespół "EKONOM2024" zostały laureatkami części krajowej Europejskiego Konkursu Statystycznego, a teraz biorą udział w eliminacjach do części europejskiej. Zrealizowały krótki filmik, pt. "Turystyka w Polsce. Kiedyś było lepiej… Prawda czy fałsz?", którego celem jest porównanie sentymentów w zakresie przeszłości z tym, jak jest obecnie. Warto obejrzeć i zagłosować na kołobrzeską ekipę.
 
Sposób głosowania: kliknij w link i wybierz film zespołu "EKONOM2024" (kategoria A szkoły ponadpodstawowe): https://rejestracja.stat.gov.pl/Glosow.../Konkurs/KategoriaA
 
Możliwość głosowania 24-28 kwietnia 2024 r.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama