Few Clouds

17 maja 2024    |    Imieniny: Weronika, Sławomir, Brunon
17 maja 2024
    Imieniny: Weronika, Sławomir, Brunon

informacje kołobrzeg, stypendia, tamborskiW auli LO im. Mikołaja Kopernika odbyło się spotkanie ze stypendystami z Powiatu Kołobrzeskiego oraz z nauczycielami, którzy otrzymali awanse zawodowe.

Uczniowie oraz nauczyciele odebrali z rąk starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego, wicestarosty Mirosława Tessikowskiego, członków Zarządu Powiatu wyróżnienia za swoją pracę. Wśród uczniów najlepsi okazali się:
- Tymoteusz Basak - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika - 5,58
- Katarzyna Wiśniewska - Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy - 5,47
- Kaja Cirzniewska - Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy - 5,19
- Ewa Grzybicka - Zespół Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza - 5,12
- Agnieszka Janicka - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika - 5,12
- Joanna Susik - Zespół Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza - 5,07
- Paulina Sulecka - Zespół Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego - 4,91
- Magdalena Stachowicz - Zespół Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. E. Gierczak - 4,95
- Oliwia Śliwiana - Zespół Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. E. Gierczak - 4,94
- Jolanta Tomaszewicz - Zespół Szkół im. M. Rataja - 4,8
- Sylwia Kałucka - Zespół Szkół im. M. Rataja - 4,6
- Klaudia Ostrogórska - Zespół Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. E. Gierczak - 4,56
- Mateusz Pastok - Zespół Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza - 4,44

Stypendium starosty kołobrzeskiego w kwocie 165 zł miesięcznie w roku szkolnym 2013/2014 otrzymali:
- Anna Koruc  z Zespołu Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich im. E. Gierczak
- Adam Kawałek z Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza
- Izabela Gasiewicz z Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy
- Krzysztof Buriak z Zespołu Szkół im. M. Rataja w Gościnie
- Mariusz Teper z Zespołu szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika

Starosta Tomasz Tamborski wraz z wicestarostą Mirosławem Tessikowskim pogratulowali wszystkim tegorocznym stypendystom za szczególne osiągnięcia w nauce życząc spełnienia ambitnych planów, rozwijania swoich pasji i uzdolnień. Słowa uznania oraz gratulacje otrzymali również rodzice stypendystów i dyrektorzy szkół. Ponadto, podczas spotkania wręczono awanse zawodowe na nauczyciela mianowanego. W tym roku tytuł odbierało trzynastu nauczycieli:
- Katarzyna Zienkiewicz - Zespół Szkół im. Macieja Rataja
- Aleksandra Boroń - Zespół Szkół im. Macieja Rataja
- Irena Siwińska - Myszka - Zespół Szkół im. Macieja Rataja
- Marcela Tkaczyk - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika
- Marcin Niedźwiadek - Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich im. Emilii Gierczak
- Żaneta Leśniewska - Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich im. Emilii Gierczak
- Anna Walczak - Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich im. Emilii Gierczak
- Grzegorz Bejnar - Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich im. Emilii Gierczak
- Irena Lisowska - Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich im. Emilii Gierczak
- Karolina Staszewska - Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich im. Emilii Gierczak
- Izabela Kowaluk - Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich im. Emilii Gierczak
- Wojciech Dzierkowski - Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy
- Paulina Sotyń - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy "Okruszek".

informacje kołobrzeg, stypendia, tamborski