Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zaawansowane prace przy przebudowie Krzywoustego

Trwa zaawansowana modernizacja ulicy Krzywoustego. Chociaż na początku mieszkańcy skarżyli się, że nic się nie dzieje na placu budowy, tak teraz są one bardzo widoczne i mocno zaawansowane. Warto przypomnieć, że sama inwestycja jest wyjątkowo kosztowna, wyceniono ją na kwotę 14,5 miliona złotych. Zakres prac obejmuje remont mostu, poszerzenie jezdni o dwa pasy oraz budowę ronda przy Gryfitów. Całkowita długość odcinka podlegającego modernizacji to ponad 500 metrów, sięgająca od ronda Solidarności do ronda Patana.

Na placu budowy napotykane są okresowo pewne trudności, z których najpoważniejsze to nieuwzględnione na mapach sieci telekomunikacyjne oraz różne średnice istniejących rur. Zaledwie dwa tygodnie temu prace musiały zostać wstrzymane z powodu odkrycia niewybuchu podczas prac ziemnych.

Obecnie wykonawca skupia się na niezbędnych działaniach przy moście oraz stara się jak najszybciej zrealizować budowę ciągów pieszo-rowerowych. Planowane zakończenie inwestycji przewidziano na październik tego roku. W związku z tym, w okresie letnim należy się spodziewać znacznych utrudnień w ruchu drogowym.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama