Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tak Kotwica awansowała! Wielka feta na stadionie! [wideo]

Jedno jest pewne w piłkarskiej historii miasta taki awans do tej pory nie miał miejsca. W ubiegłym roku było blisko. Dziś stało się niedziela 19 maja pozostanie w pamięci kołobrzeskich kibiców. Historyczny awans do I ligi. Kołobrzeg dziś z pewnością nie zaśnie. Co działo się w doliczonym czasie? Jak wyglądała ostatnia minuta meczu i wielka radość piłkarzy oraz wszystkich zgromadzonych na stadionie? Były okrzyki radości, szampan, race i pokaz fajerwerków. Zobaczcie na naszym materiale wideo.

Przypomnijmy W meczu 33. kolejki 2. ligi, drużyna pokonała u siebie Hutnik Kraków 2:0 (1:0), dzięki dwóm bramkom Jonathana Juniora.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama