Broken Clouds

24°C

Kołobrzeg

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022    
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Nie było wolnego ambulansu, przyleciał śmigłowiec

Pisaliśmy dziś o zakończonych przygotowaniach do sezonu wakacyjnego, który właśnie się rozpoczyna (przeczytaj). W naszym powiecie jest 5 ambulansów. Pytaliśmy retorycznie, czy taka ilość dla każdego wystarczy. Jak pokazuje dzisiejszy przypadek, może być z tym problem. Mężczyzna zasłabł. Wezwano pomoc medyczną, ale okazało się, że nie ma wolnego zespołu ratowniczego. Wszystkie były na wyjedzie. Zapadła decyzja o zadysponowaniu ratowników Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zegrza Pomorskiego. Śmigłowiec lądował na terenie jednego z ośrodków przy kortach tenisowych. Na szczęście, mężczyzna doszedł do siebie i nie wymagał transportu do szpitala.


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama