Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę BMW
W czwartek, wracając do domu po zakończonej służbie zastępca naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Kołobrzegu – st. asp. Łukasz Pierzchalskin zauważył dziwne zachowanie kierującego osobówką. Jadąc za pojazdem marki BMW widział, że mężczyzna prowadząc samochód jedzie niepewnie, tzw. wężykiem. Nagle kierowca zatrzymał się i zaczął cofać, o mało nie uderzając w auto policjanta. Funkcjonariusz zachowując zasady bezpieczeństwa zatrzymał pojazd. W rozmowie z kierowcą od razu wyczuł silną woń alkoholu i natychmiast wyjął kluczyki ze stacyjki. Mężczyźnie kazał wysiąść z pojazdu, a o całym zdarzeniu niezwłocznie poinformował dyżurnego. Do czasu przyjazdu patrolu pilnował, by kierowca nie zbiegł z miejsca zdarzenia. Po przebadaniu przez przybyłych funkcjonariuszy ruchu drogowego okazało się, że 57-letni mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierujący za brak wyobraźni i nieposzanowanie przepisów oraz życia swojego i innych uczestników ruchu drogowego, zostanie ukarany przez sąd, a grozi mu nawet 2 lata pozbawienia wolności.

St. asp. Łukasz Pierzchalski przez ponad 16 lat był związany z Wydziałem Ruchu Drogowego w KPP Kołobrzeg, nim objął stanowisko zastępcy naczelnika wydziału. Jego doświadczenie, czujność i podjęte działania pozwoliły prawdopodobnie uniknąć tragedii na drodze.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama