Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ksiądz Zbigniew R., oskarżany o molestowanie nieletnich, został zatrzymany w Będzinie w woj. śląskim. Czeka go złożenie wyjaśnień przed śledczymi.


O sprawie księdza Zbigniewa R., byłego proboszcza parafii św. Wojciecha w Kołobrzegu pisaliśmy nieco ponad miesiąc temu (przeczytaj). Sprawa stała się głośnia, gdy jeden z mieszkańców - Marcin K., oficjalnie oskarżył księdza o molestowanie seksualne. Jak pisaliśmy, w Kołobrzegu była to tajemnica poliszynela.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że były kołobrzeski proboszcz został zatrzymany w Będzinie. Poszukiwała go kołobrzeska prokuratura, która chce go przesłuchać na okoliczność zeznań złożonych przez kilku młodych mężczyzn. Najprawdopodobniej księdzu zostaną przedstawione zarzuty z art. 200 kodeksu karnego, za co grozi od 2 do 12 lat więzienia. Do sprawy powrócimy na początku tygodnia.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama