Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kilkanaście ton suporeksu wylądowało w rowie wraz z przewożącą ją ciężarówką. Kilka godzin trwało usuwanie skutków zdarzenia drogowego.


Z ustaleń policji wynika, że przewożąca materiały budowlane ciężarówka rozpoczęła nagłe hamowanie i zjechała na pobocze, chcąc uniknąć zderzenia z innym samochodem na skrzyżowaniu dróg przy "Fabryce Domów". Podmokłe pobocze spowodowało jednak przechylenie pojazdu i jego przewrócenie się prosto do rowu. Do późnych godzin nocnych trwało wyładowywanie suporeksu na zapasową ciężarówkę, która przetransportowała materiały do celu. Następnie przewrócony samochód został podniesiony. Ruchem w tym miejscu kierowała policja. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama