20 maja 2024    |    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

informacje kołobrzeg, kotwica, siarka, tarnobrzeg, na żywoZapraszamy wszystkich na obserwowanie i komentowanie dzisiejszego meczu na żywo. Relację ze spotkania w Hali Milenium prowadzi Kacper Pajor.

Strona nie odświeża się automatycznie - prosimy ręcznie odświeżać stronę (Ctrl+R) co ok. minutę.

I kwarta

0:0 Rozpoczynamy spotkanie! Pierwsza piłka dla Kotwicy

0:0 Kołobrzeżanie rozpoczęli od straty, Siarka po zbiórce kontratakuje również nieskutecznie

2:0 Pierwsze punkty dla Kotwicy. Po zbiórce za dwa celnie Oded Brandwein

2:0 Po zbiórce Harrisa Diduszko rzuca za trzy, nieskutecznie

2:2 Doaks celnie spod kosza, pierwsze punkty dla Siarki

4:2 Demetrius Brown dwukrotnie punktuje z rzutów osobistych

4:5 Pierwszy celny rzut za trzy dla Siarki

9:5 Po zbiórce Oded Brandwein celnie rzuca za trzy.

12:6 Brown rzuca celnie za trzy

14:6 Po zbiórce Brandweina, Harris wykańcza akcje efektownym wsadem

16:6 Ponownie za dwa celnie Harris, dodatkowo rzut osobisty, niewykorzystany przez Darella

19:9 Josh Miller celnie za 3, a Kotwica odpowiada również celnym rzutem za trzy Odeda Brandweina

19:9 Zbiórka Złotego w defensywie, niestety kontratak zakończony autem

19:11 Dwa punkty Michał Rabka

19:13 Josh Miller dwa razy celnie z linii rzutów osobistych

21:13 Dwa punkty z osobistych zdobywa D. Brown

23:13 Oded Brandwein dwukrotnie skutecznie z rzutów osobistych

23:15 Dwa punkty Doaksa kończą pierwszą kwartę spotkania. Wyraźna przewaga Kotwicy m odwzorowanie w wyniku.

II kwarta

23:15 Drugą kwartę rozpoczynamy nieskutecznymi akcjami obu drużyn

25:15 Darell Harris celnie za dwa

27:20 Tiller celnie za trzy, Siarka powoli odrabia straty

27:23 Dariusz Wyka zdobywa trzy punkty

27:23 Akcję Kotwicy po zbiorce w defensywie przerywa faul w ataku Darellla Harrisa

29:23 Kwiatkowski - za dwa. Czas dla Siarki Tarnobrzeg

29:25 Czas bierze trener Tomasz Mrożek

29:25 Djuric niecelnie za trzy

29:27 Dwa punkty dla Siarki zdobywa Michał Rabka

29:29 Kotwica nieskuteczna w ataku, a Siarka wyrównuje za sprawą dwóch punktów Doaksa

31:31 Obie drużyny zdobywają po dwa punkty

33:31 Demetrius Brown indywidualną akcję kończy skutecznym wsadem

33:33 Zbiórka Browna w defensywie, nieskuteczna kontra i odpowiedź Siarki w postaci zdobytych kolejnych dwóch punktów

33:33 O czas poprosił trener Kotwicy, Tomasz Mrożek

35:33 Demetrius Brown - dwa punkty

38:35 Diduszko celnie za trzy

38:36 Karnowski nie wykorzystuje jednego z dwóch rzutów osobistych

41:36 Diduszko ponownie celnie za trzy!

41:38 Koniec pierwszej połowy spotkania. Kotwica widocznie przeważa, jednak częsta nieskuteczność w ataku powoduje, że pierwsze 20 minut meczu kończymy z zaledwie trzypunktowym prowadzeniem.

III kwarta

43:38 Trzecią kwarte rozpoczynamy celnym rzytem za dwa Łukasza Wichniarza

47:46 Harris celnie za dwa spod kosza, Siarka odpowiada rzutem za trzyTillera

49:46 Demetrius Brown efektownie wykańcza swoją indywidualną akcję

55:52 Obie drużyny wyraźnie poprawiły swoją skuteczność. Na trzy punkty Wichniarza Karnowski odpowiada dwoma

55:54 Karnowski po raz kolejny

55:56 Czas dla Kotwicy

58:56 Brandwein za trzy

61:56 Brown spektakularnym wsadem zdobywa dwa punkty, dodatkowo dodaje jeden punkt z rzutu osobistego

63:56 Kotwica gra coraz lepiej! Po celnym rzucie za dwa Brandweina, trener Siarki Dariusz Szczubiał bierze czas

63:56 Oded nieskutecznie za trzy, zbiórka w ataku Browna

65:56 Dwa punkty dla Kotwicy - zdobywcą po raz kolejny Demetrius Brown! Dodatkowo wykorzystuje on rzut osobisty

68:58 Siarka zdobywa dwa punkty, a odpowiada również celnym rzutem za dwa Darell Harris

70:60 Brandwein dwukrotnie skutecznie z rzutów osobistych

IV kwarta

72:64 Czwarta kwarta rozpoczęła się jakby spokojniej, co odwzorowuje skuteczność rzutów za dwa obu drużyn

74:64 Diduszko wykorzystuje oba rzuty osobiste

74:64 Marko Djurić opuszcza boisko po piątym faulu w dzisiejszym spotkaniu

77:65 Łukasz Wichniarz celnie za trzy... Już tylko 5 minut do końca spotkania, a Kotwica wciąż prowadzi!

79:65 I jeszcze dwa punkty zdobyte przez Wichniarza

81:67 Kotwica nie spowalnia tempa... Dwa punkty zdobywa Oded Brandwein

84:71 Na dwa punkty z rzutów osobistych Siarki, Darell Harris odpowiada skuteczną akcją 2+1

84:73 Siarka próbuje odrabiać straty szybkimi kontratakami.

87:75 Trzy punkty Brandweina i dwupunktowa odpowiedź Tillera

87:77 Diduszko z pięcioma faulami na koncie opuszcza boisko

89:81 Kotwica wygrywa spotkanie 89:81