Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Fantastyczny awans Kotwicy do 1 ligi!

Na ten mecz miasto szykowało się od kilku dni. Stadion był wypełniony po brzegi, kibice nie zamierzali nawet na chwilę odpuścić meczu o awans do 1 ligi. I choć ten sezon różnie się dla nas układał, to jednak dzisiejszy mecz pokazał dominację w meczu z Hutnikiem Kraków. Pierwszą bramkę Kotwica Kołobrzeg zdobyła już w 1 minucie Jonathan Júnior. To zaskoczyło drużynę gości. Spotkanie w Kołobrzegu szło im jak po grudzie i widać było, że nie mieli pomysłu na pokonanie obrony biało niebieskich. W 53 minucie Jonathan Júnior podwyższył na 2:0 i to zagwarantowało awans Kotwicy Kołobrzeg do 1 ligi. Obecnie, po porażce Pogoni Siedlce, zajmuje 1 miejsce w tabeli 2 ligi. Przed nami jeszcze mecz wyjazdowy z Sandecją Nowy Sącz, ale nie ma to wpływu na fakt, że Kotwica jest beniaminkiem 1 ligi.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama