Few Clouds

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Fantastyczny awans Kotwicy do 1 ligi!

Na ten mecz miasto szykowało się od kilku dni. Stadion był wypełniony po brzegi, kibice nie zamierzali nawet na chwilę odpuścić meczu o awans do 1 ligi. I choć ten sezon różnie się dla nas układał, to jednak dzisiejszy mecz pokazał dominację w meczu z Hutnikiem Kraków. Pierwszą bramkę Kotwica Kołobrzeg zdobyła już w 1 minucie Jonathan Júnior. To zaskoczyło drużynę gości. Spotkanie w Kołobrzegu szło im jak po grudzie i widać było, że nie mieli pomysłu na pokonanie obrony biało niebieskich. W 53 minucie Jonathan Júnior podwyższył na 2:0 i to zagwarantowało awans Kotwicy Kołobrzeg do 1 ligi. Obecnie, po porażce Pogoni Siedlce, zajmuje 1 miejsce w tabeli 2 ligi. Przed nami jeszcze mecz wyjazdowy z Sandecją Nowy Sącz, ale nie ma to wpływu na fakt, że Kotwica jest beniaminkiem 1 ligi.