Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, ślisko, przymrozekDziś temperatura spadła poniżej zera lub wokół zera oscylowała. Kierowcy od rana skrobią szyby, a na niektórych drogach była szklanka. Kto nie wymienił opon na zimowe?


Rano kierowcy stawali przed samochodami i czyścili szyby ze szronu. Wyjeżdżając na główne drogi niektórzy słyszeli skrzypienie systemu ABS. To pierwsze oznaki nadchodzącej zimy. Wielu, wobec ciepłej jesieni, jeszcze nie zmieniło opon na zimowe. Zima jednak jest nieuchronna, a dziś od rana na drogach powiatu temperatura spadła poniżej zera lub wynosiła zero stopni Celsjusza. W konsekwencji warunki do jazdy były trudne i trzeba było uważać szczególnie na zakrętach i górkach. Kierowca fiata pod Gościnem na oblodzonej drodze stracił panowanie nad kierownicą i zjechał do rowu. Na miejscu pojawili się ratownicy i strażacy, ale na szczęście ich interwencja była zbędna: nikomu nic się nie stało.

 

informacje kołobrzeg, ślisko, przymrozek

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama