Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

jasełka,kolędnicyW Regionalnym Centrum Kultury odbył się X Regionalny Przegląd Jasełek "Idą kolędnicy". Na scenie wystąpiło 600 młodych artystów z miasta i okolicy.


Organizatorami przeglądu są: Szkoła Podstawowa Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 5, RCK i Klub Garnizonowy. W tym roku, obok szkół z naszego miasta i powiatu, wystąpiły dzieci z Kamienia Pomorskiego, Białogardu czy Polanowa. Zespoły prezentowały różnej ujęcia bożonarodzeniowej opowieści, od narodzin Jezusa, po pokłon Trzech Króli. Jury przewodniczyła Jadwiga Maj. Tegoroczny przegląd wygrał zespół "Jedyneczka" z Gimnazjum Nr 1 w Kołobrzegu.

jasełka,kolędnicy

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama