Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wośp,orkiestra,kołobrzegPo godzinie 20, ze Skweru Miast Partnerskich w niebo uniosło się przepiękne Światełko Do Nieba. Wcześniej, przed ratuszem, występowały zespoły.


Organizatorem artystycznym 23 już finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było Regionalne Centrum Kultury. Na scenie przed ratuszem występowały kołobrzeskie zespoły. Pomimo lodowatego wiatru, w centru miasta zgromadził się tłum mieszkańców i turystów, który o godz. 20.10 mógł zobaczyć świetny pokaz sztucznych ogni.

Znamy również wynik zbiórki pieniędzy w naszym mieście. Na ulicach od rana kwestowało 123 wolontariuszy. Na obecną godzinę, jak mówi szef kołobrzeskiego sztabu, Arnold Wardak, zebrano kwotę 38 919,55 zł.

wośp,orkiestra,kołobrzeg

wośp,orkiestra,kołobrzeg

wośp,orkiestra,kołobrzeg

wośp,orkiestra,kołobrzeg

wośp,orkiestra,kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama