23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

autobus,poezja,kołobrzegPunktualnie o godz. 12.00 na ulicy Jedności Narodowej swój pierwszy przystanek miał "Autobus Poezji Pełen". Wewnątrz pojazdu... czytano wiersze.

Stowarzyszenie Kołobrzeskich Poetów, Regionalne Centrum Kultury, młodzież i nauczyciele biorą udział w obchodach Światowego Dnia Poezji. Po mieście kursuje specjalny autobus Komunikacji Miejskiej z poezją. W środku, czytana jest poezja. Mieszkańcom i turystom rozdawane są tomiki poezji. Do bazy, "Autobus Poezji Pełen" powróci ok. godz. 14.

autobus,poezja,kołobrzeg