menu
Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  *** 

Muzyczna przygoda przedszkolaków (video)

informacje kołobrzeg, przedszkolaki,muzyka,śpiewW Regionalnym Centrum Kultury zakończył się XVIII Kołobrzeski Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Poziom pełnoletniego już festiwalu, był bardzo wysoki.


W sobotę odbyły się prezentacje uczestników festiwalu, a dziś można było zobaczyć koncert galowy laureatów. Grand Prix festiwalu zdobyła Milena Janik z Przedszkola Miejskiego Nr 3. Repertuar był zróżnicowany  obejmował różne piosenki, także te znane z młodości starszych pokoleń - widać niektóre przeboje się nie starzeją. Na koniec zaśpiewano piosenkę festiwalu, której refren wykonał prezydent Janusz Gromek.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.