Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  ***

Wspominali Jana Pawła II i Jana XXIII

informacje kołobrzeg, bazylika,koncertKołobrzeg przyłączył się do uroczystości kanonizacyjnych dwóch wielkich papieży. Z tej właśnie okazji, w Bazylice Mariackiej odbył się specjalny koncert.

Koncert dedykowany został polskiemu papieżowi Janowi Pawłowi II w przededniu jego kanonizacji. Z tej okazji, do Kołobrzegu zaproszono góralski zespół "Hora". W kołobrzeskiej bazylice, muzyki ludowej, tradycyjnej i współczesnej, wysłuchało kilkaset osób, pamiętając jednocześnie o dwóch papieżach, w tym papież Polaku, który już dziś zostanie ogłoszony świętym. Koncert zorganizowała Katolicka Inicjatywa Kulturalna przy finansowym wsparciu Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu.

informacje kołobrzeg, bazylika,koncert