Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  ***

Wystawa o historii twierdzy do 30 marca

informacje kołobrzeg, twierdza,historiaPrzez 2 tygodnie bezpłatnie można oglądać wystawę posterową o Twierdzy Kołobrzeg w Muzeum Oręża Polskiego. W niedzielę odbył się wernisaż.

Wystawa jest dostępna w Kamienicy Kupieckiej przy ul. E. Gierczak do niedzieli 30 marca. Na 20 planszach przedstawiono historię Twierdzy Kołobrzeg od okresu późnego średniowiecza do Zaślubin Polski z Morzem 18 marca 1945 roku. Zaprezentowano na wystawie wiele map, ilustracji i zdjęć z epoki. Autorami wystawy są: Robert Dziemba i Tomasz Łowkiewicz, a autorem projektu graficznego - Sławomir Chałupniczak. Na wernisażu obecni byli kombatanci, pionierzy oraz uczestnicy Rajdu Zaślubin. Projekt powstał dzięki dotacji z Województwa Zachodniopomorskiego i dzięki współpracy z Urzędem Miasta Kołobrzeg.

informacje kołobrzeg, twierdza,historia