Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zawadzki o lex Rzepka na dzisiejszej sesji [wideo]

Radni obradują na sesji, gdzie jest nasze studio, z którego łączymy się z Urzędem Miasta. Pierwszym gościem audycji "Studio Reduta" był Dariusz Zawadzki, który komentował dzisiejszą uchwałę o zmianie sposobu naliczania diet radnym. Nie mówi się tego wprost, ale jest to uchwała wymierzona w radnego Piotra Rzepkę, który nie jest członkiem żadnej komisji, a bierze ponad 2 tys. zł każdego miesiąca nieopodatkowanej diety. Jak mówił radny Zawadzki, to bardzo dobre rozwiązanie, do przez to Rzepka będzie otrzymywał tylko połowę standardowego wynagrodzenia. I choć była propozycja, aby dostawał tylko 1%, to jednak z powodów prawnych nie zdecydowano się na takie rozwiązanie.

Z radnym rozmawialiśmy także o strategii miasta do 2030 roku, którą dość szybko radni przyjęli. Jak stwierdził, Zawadzki, zasługą radnych jest to, że portu nie zabudowano. W audycji odbyła się spora dyskusja na ten temat. Podobnie radny został odpytany na okoliczność żądania przez miasto 128 mln zł odszkodowania za działkę pod tzw. pałac zdrojowy. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama