Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dąbkowski: Zagospodarowanie Podczela jest za późno... [wideo]

Radny Artur Dąbkowski, wybrany z osiedla Podczele, pochwalił się dzisiaj, że obszar Podczela został uznany za strategiczny dla miasta do 2030 roku, podobnie jak kołobrzeski port. Można odnieść wrażenie, że są to tereny, którymi jeszcze nie zabudowano apartamentowcami. Jak mówi Dąbkowski, zagospodarowanie Podczela przychodzi za późno. Przykładem jest ulica Brzeska, gdzie inwestor chce zbudować 6-kondygnacyjny obiekt. Zdaniem Dąbkowskiego, spółka jest na prawie i będzie głosował przeciwko zmianie planu dla tego terenu, bo będzie to groziło kolejnym wielomilionowym odszkodowaniem.

Radnego pytamy o możliwość przekształcenia Ekoparku Wschodniego jako użytku ekologicznego w rezerwat przyrody. Tego aspektu do strategii nie wpisano. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama