Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Czy wiecie co wstydliwego jest w rosnącym rzepaku?

Rósł sobie piękny rzepak. Było zielono, trochę żółto. To nic, że rósł za płotem. Takie rzeczy się zdarzają. Nie jest przecież winą miasta, że ktoś zasadził rzepak. Pomyłka czy nie, bez znaczenia. Inwestycja jest niezakończona, opóźnienie jest wszystkim znane. I słyszymy w miejskiej audycji, że ktoś się pomylił, że ktoś czegoś nie dopatrzył. A potem to znika z internetu. Ale dlaczego? Jeśli miasto mówi prawdę to dlaczego? Może jednak coś jest inaczej? Pytamy, choć chcemy wierzyć, że to to po prostu miejski folklor, którym interesują się media ogólnopolskie.

Poruszamy również temat sklepu socjalnego, który nie tylko nie powstał w Kołobrzegu, ale na razie nie powstanie. Smutne jest to, że przedstawiciele fundacji podają nam argumenty, które są dla nas niewiarygodne. Sklep nie powstał, bo nie ma miejsca pod kawiarenkę. Po co biednym kawiarenka? Do pogadania. A my myśleliśmy, że osoby biedne, potrzebujące pomocy, chcą po prostu tańszej żywności, a nie herbaty za 20 zeta czy śniadaniowni. W dodatku w centrum miasta. I teraz fundacja Wolne Miejsce szuka wolnego miejsca w centrum miasta. No chyba, że to ma być po coś innego. Dajemy za to duży minus.

Gratulujemy rzecznikowi Orange odklejenia się od rzeczywistości. Mieszkańcy mają usługę, która w centrum miasta nie działa jak należy. Od rzeczywistości odkleiła się także szefowa koszalińskiej zlewni Wód Polskich. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama