Light rain

5°C

Kołobrzeg

11 grudnia 2023    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
11 grudnia 2023    
    Imieniny: Waldemar, Damazy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski: Jak Ukrainka z 2-miesięcznym dzieckiem ma iść do pracy?

Tomasz Tamborski jest zszokowany propozycją rządu, w ramach której nie będzie przedłużenia dwumiesięcznej pomocy w wysokości 40 zł dziennie dla osób, które przyjęły uchodźców z Ukrainy. Jak mówi starosta, to propozycja niehumanitarna, bo jak w Kołobrzegu uchodźca ma sobie wynająć mieszkanie za 2 tysiące złotych miesięcznie, nie mając stałego źródła dochodów? Jak ma zarobić na wyżywienie? Tamborski podaje przykład uchodźców, którzy są w jednej z kołobrzeskich szkół: kobieta ma trójkę dzieci, najmłodsze ma 2 miesiące. Jak ona ma zostawić dzieci same nie wiadomo gdzie i iść pracować?

Ze starostą rozmawiamy także o maturach, które rozpoczną się 4 maja. Matury będą przebiegały według schematu covidowego. Pytamy także, o sytuację w Polskiej Żegludze Bałtyckiej. Więcej w audycji "Studio Reduta".

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama