Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Woźniak: potwierdziliśmy nieprawidłowości w obsłudze prawnej

Komisja Rewizyjna Rady Miasta zajęła się kontrolą dotyczącą obsługi prawnej przedsiębiorców w związku z epidemią COVID'19. Ustalenia naszego dziennikarskiego śledztwa opublikowaliśmy w sierpniu 2021 roku (przeczytaj). Urząd Miasta zaprzeczał naszym wnioskom, choć były one oczywiste. Teraz, potwierdził to zespół kontrolny Komisji Rewizyjnej, ale radni odrzucili sprawozdanie. Jak mówi Woźniak, jest tak dlatego, że większość mają tam radni popierający prezydent miasta. To niejedyne kontrowersje, bo jak dodaje radny opozycyjny, w komisji jest aż 9 radnych, a na ten rok pozostawiono tylko 6 kontroli. - Wybito komisji zęby - mówi Woźniak i dodaje, że to nie koniec kontroli. Teraz radni będą prowadzić kontrole bezpośrednio, gdyż pozwalają im na to przepisy, a o ich wynikach będą informować lokalną społeczność na sesjach i w lokalnych mediach. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama