Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Woźniak o wskrzeszaniu trupa w postaci rad osiedli

- Trudno się dziwić, że one zostały zlikwidowane, bo one nie działały - komentuje radny Jacek Woźniak w audycji "Studio Reduta". Jak udało nam się ustalić, jest to oddolna inicjatywa mieszkańców, a prezydent razem z radnymi wychodzi im naprzeciw. W miejsce zlikwidowanych rad osiedli powstały gdzieniegdzie stowarzyszenia. Ale można policzyć je na palcach jednej ręki. Dlatego w zbliżającej się kampanii wyborczej pojawia się temat rad osiedli, które sami radni Rady Miasta Kołobrzeg uznali za zbędne. Nawet na spotkania z Anną Mieczkowską działacze osiedlowi nie przychodzili. A za pracę w radach osiedli pobierano pieniądze - rady kosztowały nas niemało. Po co więc je powoływać? Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama