Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na Giełdowej doszło do potrącenia pieszej na pasach

We wtorkowy wieczór na ulicy Giełdowej doszło do potrącenia starszej kobiety, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Pieszej nie zauważyła kierująca VW kobieta i doszło do potrącenia. Zanim dojechały służby ratunkowe ulicą Giełdową przejeżdżał patrol straży miejskiej, i to strażnicy pierwsi wraz z kierującą udzielili kobiecie pierwszej pomocy i przykryli ją folią termiczną. Po chwili na miejscu był już patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Kobietę z urazem nogi zabrano do kołobrzeskiego szpitala na badania. Na miejscu pracuje policyjny technik, oraz policjanci ruchu drogowego, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Obie kobiety były trzeźwe.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama