Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kolizja na rondzie na 6 Dywizji Piechoty

Na rondzie u zbiegu kołobrzeskiej obwodnicy i ulicy 6 Dywizji Piechoty doszło dziś rano do kolizji drogowej. Jak udało nam się ustalić prawdopodobną przyczyną kolizji było wymuszenie kierowcy peugeota wyjeżdżającego z obwodnicy i zamierzającego skręcić w lewo, gdy na rondzie był już kierujący VW i z ronda zjeżdżał.  Do zdarzenia zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Pasażer VW został zabrany do szpitala na badania, uskarżał się na ból pleców i ramienia. O wynikach badań zadecyduje klasyfikacja zdarzenia. Na chwilę obecną nadal jeden pas ruchu jest zablokowany. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama