Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dziura była dziurą tylko przez chwilę. Gdy drogowcy rozpoczęli zdejmowanie asfaltu okazało się, że to krater o głębokości ponad 4 metrów.


Dziura powstała na ulicy Koszalińskiej w czwartkowe popołudnie. Miała spore rozmiary, ale wyglądała niewinnie. Wydawało się, że wystarczy odrobina piasku, betonu i asfaltu. Gdy jednak rozpoczęto zdejmowanie asfaltu prawda wyszła na jaw.

Na początku odnaleziono jedną pękniętą rurę. Ziemia wydawała się jednak wypłukana głębiej. Pracownicy budowlani mieli nosa, bo pęknięta była również rura odprowadzająca wodę na poziomie 4 metrów. Na koniec stwierdzono, że pęknięta jest również podstawa studzienki. Woda lała się więc pod drogą wszelkimi możliwymi szczelinami. Wykonano na nowo podmurówkę studzienki i wzmocniono ją specjalną opaską. Następnie założono nowe rury i przystąpiono do zasypywania dziury. Teraz do dzieła przystąpią drogowcy. Muszą wykroić uszkodzony asfalt, położyć beton, a na niego 12-centymetrową warstwę asfaltu. Jak zapowiada Tadeusz Kanas z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, nie obędzie się to bez utrudnień w ruchu na ulicy Koszalińskiej. Prace mają zakończyć się do soboty.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama