Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

VI Kołobrzeski Piknik Wojskowy i Służb Mundurowych potrwa do soboty. W piątek, wbrew pozorom, przeszkadzała pogoda...


Upał, temperatura powyżej 30 stopni, a pod namiotami nawet dochodząca do 40 - taki klimat towarzyszył w piątek na pikniku wojskowym. Skwar ma być również w sobotę. Z tego powodu ze Świdwina nie wystartowały myśliwce SU-22. Problem miały również inne służby. Strażakom na podnośniku zagotował się olej hydrauliczny. Z oglądania okolicy z wysokości nic nie wyszło. Okazuje się więc, że słoneczna pogoda, to nie zawsze ta "wymarzona".

Przyzwoita temperatura panowała za to w autobusie "Krewniaków", czyli przewoźnej stacji krwiodawstwa, w której wszyscy chętni mogli oddawać krew. Pojazd był w pełni klimatyzowany. Jako pierwszy wszystkim przykład dał starosta Artur Mackiewicz, który oddał cenną dla życia krew.

Pomimo to, nie zabrakło atrakcji. Ze sprzętem była Straż Pożarna i Batalion Remontowy. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko Straży Granicznej, na którym pobierano odciski palców, ale także można było sprawdzić autentyczność dokumentów i pieniędzy. Była piracka przygoda oraz zawody mundurowych, w tym wyciskanie sztangi leżąc oraz przeciąganie liny. Natomiast Muzeum Oręża Polskiego otworzyło wystawę "Czas patriotów".

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama