Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W południe na wysokości sklepu PSS zapadła się jezdnia. W dużych rozmiarów dziurę wjechały 2 pojazdy. Jeden pas ruchu został wyłączony z ruchu.


Jezdnia zapadła się w wyniku podmycia gruntu przez wodę. Wyciekała ona najprawdopodobniej z nieszczelnej rury odprowadzającej deszczówkę. Zwiększona ilość pojazdów w okresie sezonu zrobiła swoje. Ubytek w podbudowie drogi jest ogromny i de facto sięga niemal 2 pasów ruchu.

Policja i Straż Miejska wyłączyła jeden pas z ruchu. Pojazdy przejeżdżają zatoką autobusową. O sprawie została poinformowana Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Dziura powstała na drodze krajowej A11. Jezdnia wymaga zerwania i wykonania nowej podbudowy. To zaś zapowiada kolejne utrudnienia w ruchu. Pas jezdni został zamknięty do odwołania.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama