Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tego remontu miało nie być w sezonie. Tak radnych zapewniał Janusz Gromek. tymczasem remont głównej ulicy centrum miasta trwa już kolejny miesiąc.


W czwartek otwarto odcinek ulicy Armii Krajowej od skrzyżowania z ulicą Łopuskiego do skrzyżowania z ulicą Katedralną. Zamknięto jednak skrzyżowanie ulicy Armii Krajowej z Narutowicza i Ratuszową.

Trawa układanie kostki brukowej na ulicy i jak mówi wykonawca, chce jak najszybciej skończyć realizowaną inwestycję. Prace przedłużą się jednak na połowę lipca. Pretensje do prezydenta mają mieszkańcy i przedsiębiorcy: za ograniczenie ruchu turystów w centrum miasta i kiepską zmianę organizacji ruchu. Na łamach "Miasta Kołobrzeg" radny Andrzej Mielnik wyrażał nadzieję, że prezydent dotrzyma słowa i remontu w sezonie robił nie będzie. Teraz radny może tylko prezydentowi ... podziękować.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama