Broken Clouds

6 lipca 2024    |    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
6 lipca 2024
    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa

informacje kołobrzeg, turniej,kręgleW RIO Pub & Bowling w Kołobrzegu odbył się I Charytatywny Turniej Gry w Kręgle. 24 drużyny zagrały w tym dniu dla naprawdę wyjątkowego człowieka.

Andrzej Kamiński, mieszkaniec Nieżyna koło Siemyśla, ma 45 lat i jeszcze do niedawna był czynnym zawodowo i bardzo lubianym listonoszem. Ta sympatia przejawiała się na każdym kroku podczas turnieju. Uściskom i słowom wsparcia nie było końca. Mniej się liczył wynik zbitych kręgli, a bardziej to, że dzięki zabawie można było wesprzeć kosztowną i wyczerpującą rehabilitację, chorującego na nowotwór złośliwy o nazwie mięsak, Pana Andrzeja. Bardziej liczyło się to, co wyciągnięto z puszki, a było tego niemało. 7120 złotych i 40 groszy to zastrzyk finansowy, który powinien wystarczyć na jakiś czas.
Gdyby ktoś chciał nadal wspierać dzielnego listonosza, podajemy numer konta: 66 1240 6508 1111 0000 5415 0528.

A oto wyniki I Charytatywnego Turnieju w Kręgle:
I miejsce zajęła drużyna Poczty Polskiej z wynikiem 701 punktów,
II miejsce – Telewizja Kablowa Kołobrzeg – 689 punktów,
III miejsce – Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Kołobrzegu – 659 punktów.

A kolejne miejsca już poza podium zajęli: CrossFit Kick Kołobrzeg (572 pkt.), Błyskawice (557), Ferajna (526), Koshaolin Paint (512), drużyna Prezydenta Miasta Janusza Gromka (502), Mambo (481), BOYS Byszewo (475), Nieżyn (472), Szkółka Pływacka DEPKA (457), Kołobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego (457), Kołobrzeskie MORSY (443), MAYOL (431), Milenium Klub Fitness (424), Power Rangers x 2 (417), Oddział Chirurgii (416), Wyspa Solna (412), Hotel Zdrojowy Pro-Vita (403), Przyjaciele Andrzeja (397), Stowarzyszenie Miłośników Byszewa (394), Babiniec (358), Drużyna Arkadiusza (346).

Organizatorzy akcji: Magdalena Juszczyńska – Milenium Klub Fitness, Jolanta Wójcik – Oszmaniec – Klub Wojskowy, Paweł Pasternak – Rio Pub & Bowling oraz Elżbieta Downarowicz – „Pomóżmy przeżyć”.

informacje kołobrzeg, turniej,kręgle