Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Liga Morska i Rzeczna tradycyjnie zorganizowała wyścigi dezet na Parsęcie. Zainteresowanie było słabsze niż ostatnio, a wygrała Akademia Morska Szczecin.


W sobotę skumulowało się wiele imprez, stąd reprezentacja w wyścigach była nieco słabsza. Zabrakło szczególnie przedstawicieli Straży Pożarnej i Straży Granicznej. W zawodach stanęli tradycyjnie uczniowie, ale także studenci i urzędnicy. Zawody a wraz z nimi beczkę piwa wygrali studenci Akademii Morskiej w Szczecinie. Drugą pozycję zajęli urzędnicy Urzędu Miejskiego w Szczecinie, a na miejscu trzecim uplasowali się uczniowie z Gimnazjum nr 1. Na podium nie znaleźli się pracownicy kołobrzeskiego magistratu. Swój wyścig przegrali z kolegami ze Szczecina.
Podczas regat znalazło się wielu chętnych, którzy wypytywali o naszą gazetę "Miasto Kołobrzeg". Na bulwarze można było się zaopatrzyć w czasopismo i to ze szczególnego powodu dla każdego członka Ligi Morskiej i Rzecznej - na ostatniej stronie jest artykuł z pięknym zdjęciem ORP "Iskra".

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama