Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W pierwszy dzień wakacji mieszkańcy mogli wraz z dziećmi bawić się na festynie Osiedla nr 3 "Zamoście". Na bulwarze nad Parsętą przygotowano wiele atracji.


Festyn zorganizowała Rada i Zarząd Osiedla. Przygotowano propozycje artystyczne, sportowe i kulinarne. Nie zabrakło rozrywki w postaci dmuchanej zjeżdżalni. Swojego zadowolenia z dużej frekwencji na festynie nie kryje radny Dariusz Zawadzki. - Festyn ma charakter integracyjny społeczności osiedlowej. Możemy się dzięki temu lepiej poznać, ale także porozmawiać w miłej atmosferze - dodaje Zawadzki.
Podczas festynu nagrodę w postaci roweru górskiego otrzymał pan Tomasz Rewiński. Jest on autorem nazwy osiedla. Jego propozycję "Zamoście" wybrali dziennikarze w otwartym plebiscycie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama