Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dawid Adamski najlepszym policjantem ruchu drogowego!

W czwartek pisaliśmy o policjancie ruchu drogowego, który poświęcał się ćwiczeniom przed konkursem w kierowaniu ruchem na ulicy Solnej. Dziś, z dumą możemy mu pogratulować. Eliminacje wojewódzkie XXXIV Ogólnopolskiego Konkursu "Policjanta Ruchu Drogowego", przeprowadzone w Koszalinie i Mielnie, wyłoniły reprezentantów garnizonu zachodniopomorskiego. Ci wybitni policjanci będą teraz reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie na ogólnopolskich zawodach, które odbędą się w dniach 10-14 czerwca w Poznaniu.

W trakcie zaciętych zmagań w poszczególnych konkurencjach, najlepsi okazali się:

III miejsce - sierż. szt. Adrian Urbaniak z KPP w Szczecinku
II miejsce - sierż. szt. Michał Kaźmierczak z KMP w Szczecinie
I miejsce - sierż. szt. Dawid Adamski z KPP w Kołobrzegu

Zaszczyt wręczenia nagród najlepszym policjantom przypadł Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, insp. Robertowi Sielskiemu. Warto przypomnieć, że konkurs obejmuje kilka konkurencji, w tym strzelanie z broni służbowej, kierowanie ruchem drogowym na skrzyżowaniu, jazdę sprawnościowo-szybkościową samochodem, jazdę sprawnościową motocyklem, test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, test wiedzy oraz sprawdzian praktyczny z udzielania pierwszej pomocy.

W ubiegłym roku sierżant sztabowy Dawid Adamski zdobył trzecie miejsce oraz triumfował w kategorii jazdy sprawnościowo-szybkościowej samochodem.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama