Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bezpieczniej na chodnikach, sterfy parkowania dla hulajnóg już są

Do 1 czerwca operatorzy hulajnóg elektrycznych mają czas do przygotowania swoich aplikacji i urządzeń do wdrożenia porozumienia jakie zawarto z miastem. Chodzi o specjalne strefy w których można zaparkować hulajnogę po zakończonej jeździe. Niektórzy operatorzy już przygotowali się do tego i przy deptaku w 2 miejscach są już zaparkowane urządzenia. Teraz nie potkniemy się o nie jak to miało miejsce w ubiegłych latach (patrz zdjęcie poniżej). Czy takie małe koperty będą wystarczające zapewne przekonamy się o tym już niebawem.

Przypomnijmy: Miasto zapewnia specjalne miejsca do parkowania hulajnóg w dwóch strefach: uzdrowisku oraz centrum. Hulajnogą nie wjedziemy na promenadę Nadmorskich Szeptów, a także w centrum, które obejmuje okolice katedry, placu ratuszowego oraz część deptaku E. Gierczak.

Operatorzy hulajnóg przystosowują swoje pojazdy tak, aby nie można ich było pozostawić poza wyznaczonymi miejscami. Dodatkowo, hulajnogi nie będą mogły wjeżdżać do stref wyłączonych z ruchu. Ich prędkość zostanie ograniczona do maksymalnie 20 km/h. Poza wyznaczonymi strefami obowiązują przepisy wynikające z Prawa o ruchu drogowym. Użytkownicy hulajnóg muszą przestrzegać tych zasad, aby zapewnić bezpieczeństwo na drogach.

PARKINGI DLA HULAJNÓG ELEKTRYCZNYCH - link

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama