Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rada Powiatu wybrała nowego starostę kołobrzeskiego [wideo]

Po raz pierwszy w nowej kadencji spotkali się radni Rady Powiatu. Podczas sesji złożyli oni ślubowanie, a następnie dokonano wybrania prezydium. W tajnym głosowaniu zadecydowano, że nowym przewodniczącym Rady Powiatu został Artur Wasiewski. Wiceprzewodniczącymi zostali Adam Swat oraz Dorota Cebula. Następnie przystąpiono do tajnych wyborów na stanowisko starosty i wicestarosty kołobrzeskiego.

W głosowaniu wzięli udział wszyscy radni. Na stanowisko starosty zaprezentowano dwie osoby Tomasza Tamborskiego oraz Mirosława Tessikowskiego. 11 głosami zwyciężył i został nowym starostą Mirosław Tessikowski. 8 głosów otrzymał Tomasz Tamborski.

Wicestarostą został Jacek Kuś. Do zarządu powiatu weszli Monika Czajkowska, Bogusław Grygiel oraz Ryszard Hawańczak.

Poniżej rozmowa z nowym starostą.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama