Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ślubowała Anna Mieczkowska oraz radni [wideo]

W poniedziałek w ratuszu odbyło się pierwsze uroczyste posiedzenie nowej kadencji Rady Miasta. To było wydarzenie, które zainaugurowało nowy rozdział w historii miasta. Prezydent Anna Mieczkowska, wraz z nowo wybranymi radnymi, złożyła uroczyste ślubowanie, zobowiązując się do służby dla dobra mieszkańców. W swoim przemówieniu, prezydent Mieczkowska podkreśliła, że dzień ten stanowi początek nowego rozdziału dla Kołobrzegu.

Jednakże, jak zauważyła, przyszłość miasta zależy nie tylko od niej, ale również od wszystkich zgromadzonych na sali. To oni, jako wybrani przedstawiciele mieszkańców mają teraz szansę współtworzyć historię Kołobrzegu. Wszystko zależy od ich zaangażowania, determinacji i gotowości do służby dla dobra wspólnoty.

Nagranie ślubowania oraz krótkie wystąpienie w materiale wideo poniżej.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama