4 maja 2024    |    Imieniny: Florian, Malwina, Monika
4 maja 2024
    Imieniny: Florian, Malwina, Monika

Hania z Ustronia wystąpi w “The Voice Kids”

Zapraszamy do wspólnego kibicowania i oglądania już w sobotę 23 marca programu The Voice Kids w którym wystąpi uczennica Szkoły Podstawowej z Ustronia Morskiego Hanna Cisak. Hania, która jest nie tylko utalentowaną wokalistką, lecz również pianistką w Szkole Muzycznej w Kołobrzegu, będzie miała okazję zaprezentować swój wyjątkowy talent przed szeroką publicznością. Jej pasja do muzyki rozwija się także pod okiem Jana Sokolnickiego w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim, gdzie doskonali swoje umiejętności.

Realizuje się też w rockowym zespole The Stranger Band, co świadczy o jej wszechstronności i otwartości na różnorodne muzyczne wyzwania. Hania ma już na swoim koncie wiele osiągnięć - jest laureatką wielu konkursów muzycznych.

Nie przegapcie tej okazji, by zobaczyć Hanię na scenie i wspólnie cieszyć się jej talentem w programie The Voice Kids już w nadchodzącą sobotę!