Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Hania z Ustronia wystąpi w “The Voice Kids”

Zapraszamy do wspólnego kibicowania i oglądania już w sobotę 23 marca programu The Voice Kids w którym wystąpi uczennica Szkoły Podstawowej z Ustronia Morskiego Hanna Cisak. Hania, która jest nie tylko utalentowaną wokalistką, lecz również pianistką w Szkole Muzycznej w Kołobrzegu, będzie miała okazję zaprezentować swój wyjątkowy talent przed szeroką publicznością. Jej pasja do muzyki rozwija się także pod okiem Jana Sokolnickiego w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim, gdzie doskonali swoje umiejętności.

Realizuje się też w rockowym zespole The Stranger Band, co świadczy o jej wszechstronności i otwartości na różnorodne muzyczne wyzwania. Hania ma już na swoim koncie wiele osiągnięć - jest laureatką wielu konkursów muzycznych.

Nie przegapcie tej okazji, by zobaczyć Hanię na scenie i wspólnie cieszyć się jej talentem w programie The Voice Kids już w nadchodzącą sobotę!

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama