Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Takie bramy garażowe cieszą oko, musicie sami to zobaczyć

Na ulicy Zygmuntowskiej, przy Kanale Drzewnym, ukryte w szarych murach garaży, kryje się prawdziwe artystyczne skarby. Ktoś, nieznany nam autor,  przemienił te zwykłe garaże w piękne arcydzieła. W ich bramach odkrywamy malunki, które ożywiają przestrzeń. Głównymi bohaterami tych murali są konie. Namalowane różnymi technikami, wydają się wychodzić prosto z bajki. Ich grzywy falują na wietrze, a oczy błyszczą niczym gwiazdy. Każdy szczegół jest dopracowany – od muskularnych sylwetek po delikatne kopyta.

Wśród tego artystycznego stada znajduje się również słoń. Nie brakuje również nawiązań do cesarskich bram. Bez względu na to, kto stoi za tymi malunkami, możemy z pewnością stwierdzić, że wyglądają one naprawdę dobrze. To nie tylko ozdoba garaży, ale także inspiracja dla wszystkich przechodniów, by zatrzymać się na chwilę i podziwiać sztukę w najmniej oczekiwanym miejscu.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama