Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W środę protest rolników, szykujcie się na utrudnienia [mapa]

W związku z zapowiedzianym na środę Ogólnopolskim Strajkiem Generalnym rolników, należy spodziewać się utrudnień w ruchu na drogach całej Polski. Do protestu, który odbędzie się za dwa dni, zgłoszono już 500 blokad na 18 marca. W dniu protestu prognozowane jest nawet 600 blokad, co oznacza praktycznie całkowity paraliż komunikacyjny kraju.

W województwie zachodniopomorskim blokady rolnicze zaplanowane są głównie w większości powiatów, takich jak goleniowski, stargardzki, myśliborski i choszczeński i koszaliński.

W samym Kołobrzegu spodziewany jest pieszy protest rolników przebywających na turnusie w sanatorium Niwa, zapowiedzieli oni blokadę ulicy Norwida z transparentami oraz megafonem w godz. 11:00 - 15:00. Utrudnienia pojawią się znów w Bezprawiu przy węźle S6. Od godziny 9 do 17 blokowany będzie cyklicznie wjazd i zjazd na i z drogi S6.

Największe utrudnienia spodziewane są na prawie wszystkich drogach wjazdowych i wyjazdowych z Koszalina. Blokowany ma być też węzeł Kiełpino (kierunek Szczecin), najlepiej zjechać z niego i podróżować starą trasą,  w godzinach 10 - 16. W środę postaramy się na bieżąco aktualizować sytuację na drogach regionu.

Mapa z blokadami aktualna na 19 marca na godzinę 12:00.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama