Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tu za kilka miesięcy będzie rondo, to nie koniec zmian na tej ulicy [wideo]

W Starostwie Powiatowym podpisano dziś umowę na budowę ronda na ulicy 6 Dywizji Piechoty przy cmentarzu. Jest to dość mocno kolizyjne skrzyżowanie dlatego zapadła decyzja o budowie ronda. Plac budowy został przekazany już dziś. Teraz wykonawca przygotuje tymczasowe oznakowanie i przystąpi do prac. Te według planu mają się zakończyć w październiku tego roku. Budowa będzie przebiegała w dwóch etapach, rondo będzie budowane po połowie, a kierujący będą się poruszać jednym pasem w każdym kierunku. Mogą w sezonie wystąpić utrudnienia w poruszaniu się, ale inaczej nie ma możliwości przeprowadzenia budowy. Koszt inwestycji to 2.100.000 zł, ale powiat pozyskał dofinansowanie w wysokości 1.042.784 zł.

Jednocześnie starosta zapowiedział dziś, że dotychczasowy jeden pas ruchu w kierunku miasta zostanie poszerzony do dwóch pasów. Zniknie strefa wyłączona z ruchu. Chodzi o odcinek widoczny na zdjęciu.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama